I v Hradci Králové najdete autopůjčovnu, na kterou je spoleh

Hradec Králové je místem, kam se během roku vydá spousta turistů. Jedná se však také o místo, kde se nachází spousta těch, kteří čas od času potřebují automobil nebo dodávku. Nezáleží na tom, zda vás čeká stěhování, cestování, nebo potřebujete vozidlo pro svoje podnikání – autopůjčovna Hradec Králové vám nabídne vše, co byste si mohli přát.

Ceny za pronájem vás potěší

Autopůjčovna Hradec Králové nabízí pronájem osobních automobilů již od 199 korun za den, při dlouhodobém pronájmu jsou však ceny individuální. Pronájem dodávek Medium začíná na ceně 590 korun při pronájmu nad 5 dní, při pronájmu mezi jedním až pěti dny se jedná o 990 korun. Pokud jste se rozhodli, že byste raději využili pronájmu velké dodávky, pronájem na dobu více než pěti dní začíná na 690 korunách, v případě pronájmu mezi jedním až pěti dny zaplatíte 1400 korun za den. Pronajmout si můžete i velké automobily od sedmi míst, kdy je cena nad 5 dní od 690 korun, v případě pronájmu mezi 1-5 dny se jedná o 1390 korun na den.

Autopůjčovna Hradec Králové a kvalita, která je jistá

Autopůjčovna, která se nachází v Hradci Králové, je známá především pro kvalitu svých služeb. Tato autopůjčovna nabízí jak pronájem osobních vozidel, tak i dodávek. Proto odtud můžete vyrazit nejen do města, na výlet či na dovolenou, ale také si zde můžete půjčit vozidlo vhodné ke stěhování či jako součást podnikání. Autopůjčovna sídlí v centru města, proto nebudete mít problémy s jejím nalezením. I zde platí – čím delší dobu pronájmu si zvolíte, tím výhodnější ceny na vás budou čekat.

Půjčovna aut v Hradci Králové
Půjčovna aut Hradec Králové