Půjčovna dodávek Brno: Dodávky Fénix

Hledáte spolehlivou firmu, která by vám pomohla se stěhováním nebo přepravou zboží? Sháníte vhodnou možnost dopravy na vysněnou dovolenou, protože běžné auto prostě není dostačující? Obraťte se na nás, půjčovnu dodávek Brno – Dodávky Fénix.

Nabízíme neomezený počet kilometrů jízdy, kompletní pojištění vozidel, asistenční službu zdarma, možnost domluvit si nulovou spoluúčast a mnoho dalších výhod a služeb, které vám usnadní život.

Postaráme se o všechno, co potřebujete, ušetříme vaši peněženku, čas i nervy. Pracujeme rychle, jsme flexibilní a spolehliví, zajišťujeme individuální přístup a vyřešíme maximum vašich starostí.

 

Půjčovna Fénix
Půjčovna dodávek Fénix je TOP ve svém oboru.

Široký výběr vozů

 Naše firma Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix má k dispozici širokou paletu vozidel: malá, velká, střední. Vyjdeme vám vstříc, poskytneme rady a konzultace ohledně toho, jaký vůz je pro vaše záměry nejvhodnější. Naše dodávky může řídit kdokoli, komu bylo jedenadvacet let, má řidičský průkaz kategorie B a má alespoň dvouletou zkušenost s řízením automobilů.

Možná zjistíte, že mít k dispozici dodávku je pro vás výhodné mnohem častěji, než v rámci nárazového pronájmu – a že byste ji chtěli mít možnost využít kdykoli, na každodenní bázi. V takovém případě nabízíme možnost operativního leasingu. Největší užitek z něj budou mít fyzické i právnické osoby, které dodávku potřebují pravidelně a opakovaně. Jestliže využijete našich služeb, nebudete litovat: vy pak budete jezdit, společnost Dodávky Fénix se bude starat. Naše vozidla jsou udržovaná v bezchybném technickém stavu a pečlivě kontrolována, náš personál je profesionální a vstřícný.

Doplňkové služby pro naše klienty

S námi se nemusíte obávat zbytečného bloudění; naše firma Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix poskytuje všechna vozidla i s navigací. GPS lokátor také zajistí větší bezpečnost a snadné nalezení vozidla při parkování na nepřehledném místě. Tyto výhody jsou u nás samozřejmě zdarma.

Není potřeba se obávat ani výjezdu do zahraničí, naše navigace disponuje mapami celé Evropy. Všechny dodávky mají také dálniční známku, která vám zajistí pohodlné cestování bez starostí kdekoli po České republice. A pro větší klid duše jsou všechny naše vozy pojištěny kompletně pro území Evropské unie.

Další poskytované výhody

 Kromě cestování po České republice i zahraničí vám můžeme být výrazně nápomocni i při stěhování. Jestliže potřebujete do dodávky nakládat těžké předměty, můžete si od nás zdarma zapůjčit rudlíky, popruhy a další stěhovací vybavení a příslušenství.

Naše půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix má veškeré předpoklady, aby vám ulehčila od stresu. Naše služby jsou cenově dostupné a velmi přívětivé, naši zaměstnanci přistupují individuálně k potřebám a požadavkům každého zákazníka. Jsme našim klientům k dispozici sedm dní v týdnu, tedy včetně víkendu, vždy dostupní na telefonu; podporu poskytujeme nonstop a zadarmo. Pokud nemáte čas si vozidlo sami vyzvednout, opět vám pomůžeme – přistavíme ho na adresu podle vašich požadavků, v rámci Brna kdekoli zadarmo, na jiných lokalitách podle domluvy.

Kde nás najdete

Naši firmu Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix lze kontaktovat přímo na adrese: Ing. Michal Zemánek, Jana Babáka 2733/11, 612 00  Brno; nebo e-mailem: info@dodavkyfenix.cz; případně telefonicky na čísle: +420 792 766 944; či přes kontaktní formulář na webové stránce: https://www.pujcovnadodavekbrno.net/kontakt/

Ať se stěhujete, vezete zboží nebo jedete na dovolenou – jsme tu vždycky pro vás!